Pomocnožky – jak to všechno vzniklo

Jak vznikly POMOCNOŽKY?

Zelená domácnost.com je internetový obchod, který má za jednu ze svých priorit pomáhat. Pomáhat přírodě i lidem.
Přispíváme 5% z hodnoty každé objednávky v našem obchodě na několik neziskových projektů. Trápilo nás, že na spoustu dalších skvělých nápadů a projektů se už nedostalo. Chceme pomáhat i jim.
A tak nás napadly Pomocnožky.

Chtěli jsme něco, co bude skladné, hezké, praktické, ekologické, milé, decentní, chytré, užitečné a co udělá radost.
Něco, co můžeme prodávat my, ale i každý obchodník, který má srdce na správném místě, ale i třeba přímo neziskovka na svých veřejných akcích nebo ve svém charitativním obchodě.
Věříme, že Pomocnožky  toto splňují.


Jak to funguje?

Pomocnožky se vyrábějí v malé české výrobě na Vysočině. Výrobu financuje a velkoobchodní prodej zajišťuje eko internetový obchod Zelená domácnost.com.
Výrobci platíme férové ceny a za to vyžadujeme kvalitní ekologicky šetrnou surovinu a kvalitní práci.
Na každé etiketě pomocnožek musí být při prodeji uvedena finanční částka, která jde na charitu a projekt, jemuž kupující zakoupením Pomocnožek pomáhá. Všichni prodejci i podporované projekty by měly být uvedeni ZDE. Pokud se setkáte v prodeji s Pomocnožkami na prodejním místě, které zde není uvedeno, prosíme, informujte nás o tom.
Může se jednat o nesrovnalost, ale také o podvod.

Jsme samozřejmě v kontaktu s lidmi, jejichž práci Pomocnožky podporují. Protože víme, kolik párů si každý obchodník nakoupil, je pro nás poměrně jednoduché zjistit, zda obchod opravdu peníze podporovaným projektům pravidelně v dohodnutém časovém období poukazuje. Pomocnožky také neprodáváme tam, kde máme pochybnosti, že opravdu poslouží dobré věci.
Snažíme se o maximálně transparentní cestu podpory, přesto pokud se vám cokoliv nebude pozdávat, kontaktujte nás na info@zelenadomacnost.com.
Jen s vámi můžeme vychytat mouchy a opravdu dlouhodobě s POMOCNOŽKAMI pomáhat světu kolem nás.

Děkujeme. Petr Dobrý

Složení Pomocnožek

Složení Pomocnožek