Pro neziskovky a obchodníky

Pro Neziskové organizace

Lidé v neziskovkách mívají obvykle skvělé nápady, které mění svět k lepšímu, ale často jim na to chybí peníze.
Máte to také tak? POMOCNOŽKY v tomto mohou pomoci, protože ponožky jsou praktický dárek. Každý člověk unosí za život desítky, možná stovky párů…
Na každé ponožce je decentní logo Pomocnožek, v případě zájmu a větším množství je možné přidat i třeba logo neziskové organizace nebo projektu.
Na každé etiketě pomocnožek je prostor pro dopsání částky, kterou každý kupující přispívá i na název podporovaného projektu, či organizace.

POMOCNOŽKY  můžete nabídnout kupujícím sami na svých akcích nebo ve svém charitativním obchůdku nebo shopu. Lze se samozřejmě také domluvit s nějakým obchodem, zda by jejich prodejem podporoval vaši práci.  Pro více informací nás kontaktujte.


Pro Obchodníky

Chcete pomáhat nějaké neziskové aktivitě a věříte, že stejně tak i vaši zákazníci? Můžete podporovat aktivitu, které již Pomocnožky pomáhají, nebo se sami domluvit  s nějakou vám bližší neziskovou organizací nebo jednotlivcem.

Každý prodejce pomocnožek je uveden v přehledu prodejců na tomto webu spolu s informací, který projekt je na místě prodeje podporován.
Pokud chcete i vy být v seznamu lidí se srdcem na správném místě, neváhejte nás kontaktovat.

Více informaci na info@zelenadomacnost.com